Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Trije naši dijaki zelo uspešni na svetovnem mladinskem prvenstvu v atletiki
11. julija 2009 je na mladinskem svetovnem prvenstvu v Italiji Urša Belaj dosegla izjemen uspeh. Na največjem tekmovanju se je uvrstila v finale, nato pa v finalnem teku osvojila sedmo mesto. Urša je na svetovnem prvenstvu pretekla 400 metrov z ovirami v času 1:01.59 sekunde in dokazala, da je tekmovalka za najvišje dosežke.

Odlično je tekmovala tudi Laura Strajnar (1.d). Najprej je nastopila v kvalifikacijah in se z dobrim dosežkom prebila v nadaljnji krog tekmovanja. Laura je s časom 14,08 sekunde osvojila 20 mesto v teku na 100 metrov z ovirami.

Mitja Lindič (1.d) je že z izpolnjeno normo za nastop na svetovnem prvenstvu dosegel velik uspeh. Na tekmovanju je nabiral izjemne izkušnje na velikih tekmovanjih. Mitja je v disciplini 400 m ovire osvojil 24 mesto z rezultatom 55,80.