Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

DVORANSKO DRŽAVNO PRVENSTVO V ATLETIKI ZA U20

Na atletskem dvoranskem državnem prvenstvu za starejše mladince, ki je potekalo v Celju, v soboto, 13. februarja 2010, so naše dijakinje in dijaki dosegli vidne rezultate.

Gašper Hajdu in Sebastian Pirnat sta postala državna prvaka.

Gašper v skoku v višino s preskočenimi 200 cm, Sebastian pa v troskoku z rezultatom 14.05 m. Oba pa sta osvojila tudi 4. mesti: Sebastian v teku na 60 m, Gašper v teku na 60 m z ovirami.

Državni podprvaki pa so postali Urša Belaj, Mitja Lindič in Tilen Košir.

Urša in Mitja sta tekmovala v teku na 60 m z ovirami. Mitja je to razdaljo pretekel v odličnem času 8.24 s, Urša pa je to razdaljo na malo nižjih ovirah zmogla v 8.99 s. Tilen pa je v troskoku skočil 14.00 m.

Na tekmovanju so sodelovali tudi :

Luka Brazil Memon, ki je pretekel 60 m v času 7.43 s in dosegel odličen rezultat za tekmovalca v metu kopja.

Matej Lindič je v teku na 60 m z ovirami dosegel rezultat 9.17 s.

Eva Judež pa je v troskoku skočila 11.43 m.

Naši dijaki so dosegli zelo dobre rezultate tudi na članskem državnem prvenstvu v dvoranski atletiki, ki je bilo v soboto, 20. februarja 2010, v Ljubljani.

Laura Strajnar je osvojila 3. mesto v teku na 60 m z ovirami (9.03s), prav tako je 3. mesto osvojil Gašper Hajdu v skoku v višino (200 cm). Luka Zidar se je v isti disciplini  uvrstil na 4. mesto - preskočil je 195 cm in tako kar za 10 cm izboljšal osebni rekord.

Na tekmovanju sta sodelovali tudi Urša Belaj, ki je osvojila 5. mesto v teku na 60 m z ovirami, in Eva Judež, ki je bila 6. v troskoku.