Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Naša dijakinja Pia Pavlič je na državnem prvenstvu v plavanju 11x stala na zmagovalnem odru

Naša dijakinja Pia Pavlič je odlična plavalka. Na državnem prvenstvu, ki je potekalo od 28. do 31. januarja v Celju v kratkem bazenu, je Pia nanizala odlične rezultate. Osvojila je pet naslovov mladinske državne prvakinje, štirikrat je osvojila drugo mesto in eno tretje. Skupaj je v mladinski kategoriji kar desetkrat stopila na zmagovalni oder. Omeniti pa velja tudi, da je s štafeto 4x100m mešano osvojila tudi naslov državne prvakinje v absolutni kategoriji.

Piji čestitamo za odlične dosežke in ji želimo veliko uspehov tudi poleti v velikem bazenu.