Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Atletski pokal Slovenije za člane 2010
V soboto in nedeljo, 12. in 13. junija 2010 je v Mariboru potekalo največje atletsko tekmovanje za člane in članice v Sloveniji saj na tem tekmovanju nastopijo vsi najboljši atleti in atletinje. Tudi tokrat pa seveda ni šlo brez vidnih dosežkov naših dijakov in dijakinj. Na tekmovanju je nastopilo 15 sedanjih in pet nekdanjih dijakov - Sara Strajnar, Jure Trupej, Špela Kern, Ana Sušec in Vid Jakob Tršan.

Mitja Lindič je z novim državnim rekordom za kategorijo U18 osvojil drugo mesto v teku na 400m z ovirami. Z rezultatom 53,06 sekunde je izpolnil tudi normo za mladinsko svetovno prvenstvo U20, ki bo avgusta v Kanadi. Mitja je osvojil zlato medaljo tudi v štafetnem teku na 4x400m. V teku na 400m je tekel odlično in je svoj osebni rekord popravil kar za več kot sekundo in pol. Sedaj se lahko pohvali z rezultatom 48,96 sekunde.

Luka Zidar je osvojil drugo mesto v skoku v višino. Preskočil je 200 cm.

Laura Strajnar je bila druga v teku na 100m z ovirami. V štafetnem teku 4x100 m je osvojila drugo mesto. V teku na 200m je bila deveta.

Na tekmovanju so uspešno nastopili tudi:

Sebastijan Pirnat: 4. mesto v troskoku, 1. mesto v štafeti 4x100m, 8. mesto v teku na 200m in 10. mesto v teku na 100m.

Matej Lindič: 6. mesto v teku na 400m z ovirami in 10. mesto v skoku s palico.

Eva Trpin: 5. mesto v teku na 1500m.

Tilen Košir: 5. mesto v troskoku.

Urša Jakelj: 6. mesto v teku na 800m.

Brina Mljač: 9. mesto v teku na 400m z ovirami, 11. mesto v suvanju krogle in 5. mesto v štafeti 4x400m.

Luka Brazil Memon: 9. mesto v metu kopja.

Eva Judež: 7. mesto v troskoku.

Gašper Hajdu: 8. mesto v skoku v višino.

Zala Avguštin: 5. mesto v štafeti 4x400m.

Luka Končina: 6. mesto v štafeti 4x400m.

Lovrenc Valič: 9. mesto v štafeti 4x400.