Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Košarkarji so osvojili tretje mesto na državnem prvenstvu

V petek, 18. marca je bilo v Novem mestu finalno tekmovanje srednjih šol za fante. Čeprav močno oslabljeni, glede na začetek sezone je manjkalo kar 9 igralcev: Plavec, Pajić, Milić, Gabrovšek, Radosavljević, Jagodič, Opara, Cindrič in Cenčič, v polfinalu pa se je poškodoval še Potočnik, so naši fantje dostojno zastopali barve šole in na koncu osvojili 3. mesto v državi v tem šolskem letu.

Najprej so se pomerili  s tradicionalnimi nasprotniki gimnazijo Bežigrad, ki pa je bila tokrat glede na stanje ekipe premočna. V tekmi za 3. mesto pa so po razburljivi končnici s trojko Luke Kokola 3 sekunde pred koncem zmagali. Naj omenim, da je naša gimnazija edina sodelovala na zadnjih petih finalnih turnirjih in v tem času bila trikrat prva, enkrat druga in letos tretja.

Po tekmovanju so podelili tudi priznanja najboljšim igralcem turnirja. Naš kapetan Žan Jerman je bil izbran v najboljšo peterko turnirja.