Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Atletski pokal Slovenije za člane in članice 2011
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE 2011

V soboto in nedeljo, 11. in 12. junija 2011 je v Celju potekalo največje atletsko tekmovanje za člane in članice v Sloveniji. Pravico nastopa si atleti in atletinje priborijo na kvalifikacijah in vsaka uvrstitev na finalno tekmovanje že pomeni določen uspeh. Tudi tokrat pa seveda ni šlo brez vidnih dosežkov naših dijakov in dijakinj. Na tekmovanju je nastopilo 17 dijakov in dijakinj iz naše gimnazije.

Naši dijaki so v posamičnih disciplinah trikrat stali na zmagovalnem odru.

Joni Tomičič Prezelj je osvojila drugo mesto v teku na 100m z ovirami (14,28). Joni  je pred tednom dni na mednarodnem mitingu v Postojni 100 m z ovirami pretekla z odličnim dosežkom 13,91. Joni je bila na podlagi teh dosežkov izbrana kot rezerva v državno člansko reprezentanco, ki je nastopila na evropskem pokalu v Turčiji.

Jan Dovč je osvojil drugo mesto v teku na 3000m z zaprekami (9:28,33).

Mitja Lindič je z novim osebnim rekordom osvojil tretje mesto v teku na 400 m z ovirami (52,53). Mitja je tekmoval tudi v teku na 400m kjer je osvojil 6. mesto.

Jan Petrač je osvojil 4. mesto v teku na 1500m (4:00,57) in 6. mesto v teku na 800 m.

Laura Strajnar je osvojila dve 4. mesti: v teku na 100m ov. (14,81) in v skoku v daljino (561).

Žiga Kašpar je osvojil 5. mesto v teku na 800m (1:55,45). Žiga je odličen dosežek dosegel pred tednom dni, ko je v Postojni dva štadionska kroga pretekel v času 1:53,12.

Matej Lindič je z novim osebnim rekordom osvojil 6. mesto v teku na 400m z ovirami (55,07).

Gašper Hajdu je osvojil 6. mesto v skoku v višino (185).

Klemen Frece je osvojil 7. mesto v troskoku (12,24).

Luka Memon Brazil je v metu kopja osvojil 8. mesto ((54,85).

Brina Mljač je osvojila 8. mesti v teku na 100m z ovirami (17,91) in v metu kladiva (18,40), v teku na 400m z ovirami (1:13,19) je osvojila 9. mesto.

Luka Končina je v teku na 400m z ovirami (56,98) osvojil 9. mesto, v teku na 400m  ( 51,22) je osvojil 13. mesto, v teku na 200m (23,30) pa 15. mesto.

Nina Jež je z novim osebnim rekordom osvojila 9. mesto v teku na 400m (58,27).

Sebastijan Pirnat je osvojil 10. mesto v teku na 100m (11,34).