Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Državno prvenstvo v atletiki U20
V Mariboru je v soboto, 2. junija in nedeljo 3. junija 2011 potekalo državno prvenstvo v atletiki za starejše mladince. Na tekmovanju je natopilo 21 dijakiv in dijakinj iz naše gimnazije.

Laura Strajnar je postala državna prvakinja v teku na 100 metrov z ovirami (14,33) in le za las zgrešila normo za evropsko mladinsko prvenstvo. Laura je postala državna prvakinja tudi v štafetnem teku 4x100 m. V skoku v daljino je osvojila tretje mesto (540 cm).

Jan Dovč je z rutiniranim tekom postal državni prvak v teku na 3000 metrov z zaprekami. Jan je le tri dni pred državnim prvenstvom nastopil na reprezentančni tekmi v Osjeku, kjer je v teku na 3000 metrov z zaprekami izpolnil normo (9:08,94 min) za nastop na evropskem mladinskem prvenstvu ki bo potekalo konec julija v Estoniji.

Mitja Lindič je v teku na 200 metrov osvojil drugo mesto (22,26 s), v teku na 110 metrov z ovirami je osvojil tretje mesto (14,82). V štafetnem teku 4x400m je z odličnim zaključkom svoji ekipi priboril naslov državnih prvakov.

Jan Petrač je osvojil tretje mesto v teku na 1500 metrov (4:03,97) in drugo mesto v štafetnem teku 4x400m. Jan se bo od 5. do 12. julija udeležil svetovnega prvenstva za mlajše mladince, ki bo v Franciji. Konec julija pa se bo udreležil tudi evropskega festivala evropske mladine v Turčiji.

Gašper Hajdu je osvojil drugo mesto v teku na 110m z ovirami (14,79) in tretje mesto v štafetnem teku 4X100m.

Matej Lindič je osvojil tretje mesto v teku na 400 metrov z ovirami (59,50).

Luka Brazil Memon je osvojil tretje mesto v metu kopja (53,55).

Urša Belaj je osvojila prvo mesto v štafetnem teku 4x400m in drugo mesto v štafetnem teku 4x100m.

Joni Tomičič Prezelj je postala državna prvakinja v štafetnem teku 4x100m. Joni je letošno leto odlično pripravljena za tek na 100 metrov z ovirami in lahko z veseljem pričakujemo njen nastop na mladinskem evropskem prvenstvu v Estoniji.

Žiga Kašpar je osvojil drugo mesto v štafetnem teku 4x400m

Maša Žnidaršič je osvojila drugo mesto v štafetnem teku 4x100m.

Luka Končina je osvojil tretje mesto v štafetnem teku 4x100m.

Sebastijan Pirnat je osvojil tretje mesto v štafetnem teku 4x100m.