Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Pia Pavlič je postala šolska državna prvakinja v plavanju
V olimpijskem bazenu v Kranju je, 13. aprila 2012 potekalo šolsko državno prvenstvo v plavanju.

Odličen dosežek je uspel PII PAVLIČ, ki je z rezultatom 1:04,37 osvojila naslov šolske državne prvakinje med kategoriziranimi tekmovalkami v disciplini 100 metrov mešano. V tej disciplini se plava štiri dolžine po 25 metrov v vseh štirih plavalnih tehnikah. Prvo dolžino preplavajo v delfinovi tehniki nato sledi hrbtno plavanje nadaljujejo v prsni tehniki in zaključijo s kravlom.

Na tekmovanju so nastopili tudi naslednji naši dijaki:

Urša Ravnikar Šurk je osvojila 7. mesto (1:08,57) v disciplini 100m mešano za kategorizirane tekmovalke.

Jure Gaber je osvojil 9. mesto (1:05,95) v disciplini 100m prosto za nekategorizirane tekmovalce.

Žiga Vodopivec je osvojil 23. mesto (1:07,11) v disciplini 100m mešano za kategorizirane tekmovalce.