V petek, 29. februarja je bil v knjižnici sprejem za dijake, ki so v 1. ocenjevalnem obdobju s svojimi izjemnimi dosežki doprinesli tudi k ugledu naše šole. Gospod ravnatelj je predstavil njihove uspehe in jim čestital.
Urša Belaj, 1. d,
3. mesto na podelitvi priznanj najboljšim atletom Slovenije za leto 2007
Mojca Komavec,
1. f, zlato priznanje na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni
Matija Luetič, 1. f,
zlato priznanje v logiki
Manja Mozetič, 1. f,
zlato priznanje na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni
Polona Dobrovoljc, 1. h,
1. mesto na državnem prvenstvu v športnem plezanju
Gašper Hajdu, 1. h,
2. mesto na državnem prvenstvu v atletiki v skoku v višino in teku na 60 m ovire
Sebastjan Pirnat, 1. h,
2. mesto na državnem prvenstvu v atletiki v troskoku
Rok Tršan, 1. h,
državni prvak v smučarskih tekih v klasični in prosti tehniki,
2. mesto na mednarodni tekmi za pokal Topolino
David Zupančič, 2. a,
zmaga na tekmi evropskega pokala v sabljanju
Tadej Premk, 2. d,
nastopi v odlični predstavi Zanzibar in nastopi na šolskih prireditvah
Jure Stare, 2. f,
zlato priznanje v logiki
Blaž Cof, 2. g,
2. mesto na DP kanuistov, 2. mesto na EP ekipno,
3. mesto ekipni tekmi (generalki za SP)
Jure Pantar, 2. h,
5. - 8. mesto na mladinskem evropskem prvenstvu v tekwandoju
Anže Berčič, 3. c,
1. mesto na DP kanuistov, 7. mesto na tekmi (generalki za SP)
Jure Lenarčič, 3. c,
5. mesto na EP kanuistov posamično, 2. mesto ekipno,
3. mesto na DP, 3. mesto na ekipni tekmi (generalki za SP)
Jernej Zupan, 3. c,
3. mesto na EP kanuistov posamično, 2. mesto ekipno,
3. mesto na ekipni tekmi in 2. mesto posamično (generalki za SP)
Jure Trupej, 3. d,
1. mesto na državnem prvenstvu v atletiki v skoku v višino (osebni rekord 209 cm)
in teku na 60m ovire
Žan Abutovič, 3. g,
soavtorstvo scenarija, vodenje in nastop na šolskih prireditvah (krst prvošolcev, novoletna prireditev, informativni dan, literarni večer),
Matic Kramaršič, 3. h,
uvrstitev v državno reprezentanco in tekmovanje v svetovnem pokalu
Hera Žnidaršič Bovhan, 4. a,
glavna urednica Šentviške, soavtorstvo scenarija,
nastop in priprava scene na šolskih prireditvah (krst, novoletna, kulturnica, pust)
Sandra Koren, 4. b,
soavtorstvo scenarijev in nastop na šolskih prireditvah (krst prvošolcev, novoletna, kulturnica), vodenje pogovora z dramatikom Matjažem Zupančičem,
članica uredništva Šentviške napetosti
Oskar Marko Musič, 4. b,
soavtorstvo scenarija in nastop na šolskih prireditvah (krst prvošolcev), predsednik aktiva četrtošolcev, član uredništva Šentviške napetosti,
3. mesto na podelitvi priznanj najboljšim atletom Slovenije za leto 2007
Mojca Komavec,
1. f, zlato priznanje na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni
Matija Luetič, 1. f,
zlato priznanje v logiki
Manja Mozetič, 1. f,
zlato priznanje na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni
Polona Dobrovoljc, 1. h,
1. mesto na državnem prvenstvu v športnem plezanju
Gašper Hajdu, 1. h,
2. mesto na državnem prvenstvu v atletiki v skoku v višino in teku na 60 m ovire
Sebastjan Pirnat, 1. h,
2. mesto na državnem prvenstvu v atletiki v troskoku
Rok Tršan, 1. h,
državni prvak v smučarskih tekih v klasični in prosti tehniki,
2. mesto na mednarodni tekmi za pokal Topolino
David Zupančič, 2. a,
zmaga na tekmi evropskega pokala v sabljanju
Tadej Premk, 2. d,
nastopi v odlični predstavi Zanzibar in nastopi na šolskih prireditvah
Jure Stare, 2. f,
zlato priznanje v logiki
Blaž Cof, 2. g,
2. mesto na DP kanuistov, 2. mesto na EP ekipno,
3. mesto ekipni tekmi (generalki za SP)
Jure Pantar, 2. h,
5. - 8. mesto na mladinskem evropskem prvenstvu v tekwandoju
Anže Berčič, 3. c,
1. mesto na DP kanuistov, 7. mesto na tekmi (generalki za SP)
Jure Lenarčič, 3. c,
5. mesto na EP kanuistov posamično, 2. mesto ekipno,
3. mesto na DP, 3. mesto na ekipni tekmi (generalki za SP)
Jernej Zupan, 3. c,
3. mesto na EP kanuistov posamično, 2. mesto ekipno,
3. mesto na ekipni tekmi in 2. mesto posamično (generalki za SP)
Jure Trupej, 3. d,
1. mesto na državnem prvenstvu v atletiki v skoku v višino (osebni rekord 209 cm)
in teku na 60m ovire
Žan Abutovič, 3. g,
soavtorstvo scenarija, vodenje in nastop na šolskih prireditvah (krst prvošolcev, novoletna prireditev, informativni dan, literarni večer),
Matic Kramaršič, 3. h,
uvrstitev v državno reprezentanco in tekmovanje v svetovnem pokalu
Hera Žnidaršič Bovhan, 4. a,
glavna urednica Šentviške, soavtorstvo scenarija,
nastop in priprava scene na šolskih prireditvah (krst, novoletna, kulturnica, pust)
Sandra Koren, 4. b,
soavtorstvo scenarijev in nastop na šolskih prireditvah (krst prvošolcev, novoletna, kulturnica), vodenje pogovora z dramatikom Matjažem Zupančičem,
članica uredništva Šentviške napetosti
Oskar Marko Musič, 4. b,
soavtorstvo scenarija in nastop na šolskih prireditvah (krst prvošolcev), predsednik aktiva četrtošolcev, član uredništva Šentviške napetosti,
Matija Matic Barlič, 4. d
srebrno priznanje na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni
Martin Mikeln, 4. f,
srebrno priznanje v logiki
Jan Nose, 4. g, predsednik dijaškega parlamenta, soavtor scenarija in nastop na šolskih prireditvah (Krst, Novoletna)
Sara Strajnar, 4. h,
1. mesto na državnem prvenstvu v atletiki v teku na 60m ovire
in 3. mesto v teku na 60m
srebrno priznanje na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni
Martin Mikeln, 4. f,
srebrno priznanje v logiki
Jan Nose, 4. g, predsednik dijaškega parlamenta, soavtor scenarija in nastop na šolskih prireditvah (Krst, Novoletna)
Sara Strajnar, 4. h,
1. mesto na državnem prvenstvu v atletiki v teku na 60m ovire
in 3. mesto v teku na 60m
Nekaj fotografij si lahko ogledate spodaj.