Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Arhiv novic
Državno prvenstvo v atletiki 2014
Objavljeno: 21.05.2014
Objavil: Primož Praprotnik
V Domžalah je, 21. maja 2014, potekalo šolsko državno prvenstvo v atletiki. Izjemne dosežke sta na tekmovanju dosegla Nace Pleško in Jan Petrač. Oba sta postavila nova šolska državna rekorda.

Nace Pleško je 5 kilogramsko kroglo sunil 21 metrov in 31 centimetrov. Za takšen izjemen dosežek je bilo metališče v Domžalah premajhno, saj je krogla pristala na samem robniku, ki končuje prostor za metališče.

Jan Petrač je suvereno pretekel 2000 metrov. Jan je tek je zaključil s silovitim tekom v zadnjem krogu in dosegel izjemen rezultat 5:19,91 minute.

Štafeta 4x100 metrov je v postavi: Luka Končina, Matej Puc, Žiga Bizjak in Klemen Frece, osvojila drugo mesto z rezultatom 43,61 sekunde.

Neja Filipič je osvojila tretje mesto v skoku v daljino ( cona odriva) z rezultatom  565 centimetrov.

Na državno šolsko prvenstvo se je uspelo uvrstiti naslednjim dijakom in dijakinjam:

Kaja Škerelj (400m) 1:00,87 min,