Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Arhiv novic
Dnevi šentviške košarke - končni rezultati
Objavljeno: 19.12.2008
Objavil: Jaka Erker

Ekipa Gimnazije Šentvid 1 je v razburljivi končnici premagala Bivše dijake, ki so v zadnji sekundi zgrešili met za tri točke, s katerim bi lahko izsilili podaljške.

Domačini so že začeli odlično, saj so povedli z 10:0 in v nadaljevanju je zmaga ostala doma, kljub temu, da so "veterani" iz minute v minuto zmanjševali razliko in celo izenačili. Malo športne sreče pa je v zadnjem napadu pomagalo, da je zmaga ostala doma.

Tretje mesto  so zasluženo osvojili mladinci KK Slovan, ki so premagali mlajšo ekipo Gimnazije Šentvid.

Gimnazijci iz Most pa so bili v tekmi za peto mesto boljši od vrstnikov iz Gimnazije Evrošola.

REZULTATI

Gimnazija Šentvid 1 : Bivši dijaki Gimnazije Šentvid - 63 : 60

KK Slovan : Gimnazija Šentvid 2 - 51 : 35

Gimnazija Moste : Gimnazija Evrošola - 54 : 40

Vse rezultate in nekaj slik s turnirja si lahko ogledate v mapi Dogodki ali s klikom sem .