Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Srednješolski finale v atletiki

V torek, 27. 5. 2008 se je v Celju odvijal finale tekmovanja srednjih šol v atletiki.
Čeprav je bilo zelo vroče, so se naši tekmovalci odlično odrezali.

Na stopničke so stopili:
        • Jure Trupej si je v skoku v višino z rezultatom 204 cm osvojil zlato medaljo.
        • Gašper Hajdu si je prav tako v skoku v višino priskakal bronasto medaljo
           s skokom 189cm.
        • Anja Gvozdanovič je odlično tekla in osvojila srebrno medaljo v teku na 400m
           s časom 58.54 sekunde.

V štafetnem teku na 4x100m so naši dijaki osvojili odlično 4. mesto s časom 45.68 sekunde. Štafeto so sestavljali: Matej Oven, Tin Vendramin Rudež, Jure Trupej in Gašper Hajdu.

Ženska štafeta je zgrešila 3. mesto za 1 stotinko in se je uvrstila na 4. mesto z rezultatom 49.83 sekunde. Štafeto so sestavljale: Anja Gvozdanovič, Sara Strajnar, Špela Kern in Urša Belaj.