Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Državno prvenstvo v atletiki U20
V soboto in nedeljo, 3. in 4. julija 2010 je bilo v Novi Gorici državno prvenstvo za starejše mladince. Na tekmovanju je nastopilo šestnajst naših dijakov in dijakinj.
Na najprestižnejši mladinski tekmi so naši odlično tekmovali.

Mitja Lindič je štirikrat stal na zmagovalnem odru. Mitja je bil najboljši v teku na 110m z ovirami in z dosežkom 14,73, zmagal je v teku tudi v teku na 400m z ovirami. Drugo mesto je osvojil v štafetnem teku 4x400m in tretje mesto v štafetnem teku 4x100m. Na tekmovanju je pokazal odlično pripravljenost in z veseljem lahko pričakujemo njegov nastop na Svetovnem mladinskem prvenstvu U20, ki bo v Kanadi potekalo čez štirinajst dni.

Sebastian Pirnat je trikrat stal na zmagovalnem odru. Državni prvak je postal v štafetnem teku 4x100 metrov. V teku na 100 metrov je osvojil tretje mesto. Tretje mesto je osvojil tudi v teku na 200 metrov. Sebastian se razvija v zelo kvalitetnega šprinterja, ki lahko letos preteče 100 metrov pod 11 sekundami.

Jan Dovč je zmagal v teku na 3000 metrov z zaprekami, tretje mesto pa je osvojil v teku na 5000 metrov.

Laura Strajnar je osvojila dve medalji. Zmagala je v štafetnem teku 4x100 metrov. Tretje mesto je osvojila v teku na 100 metrov z ovirami.

Gašper Hajdu je osvojil prvo mesto v štafetnem teku 4x400 metrov in tretje mesto v skoku v višino. Osvojil je tudi 4. mesto v teku na 110 metrov z ovirami.

Tilen Košir je postal državni prvak v troskoku.

Matej Lindič je osvojil srebrno medaljo v štafetnem teku 4x400 metrov. V teku na 400 metrov z ovirami je osvojil 5. mesto in v teku na 110 metrov z ovirami je osvojil 6. mesto.

Luka Končina je postal državni prvak v štafetnem teku 4x100 metrov. V teku na 400 metrov je osvojil 13. mesto.

Omeniti velja še vse ostale dosežke naših dijakov na državnem prvenstvu U20:

Luka Memon Brazil - je osvojil 4. mesto v metu kopja.
Eva Judež - 4. mesto v troskoku in 7. mesto v skoku v daljino
Eva Trpin - 5. mesto v teku na 1500 metrov
Jure Trupej - 5. mesto v teku na 110 metrov z ovirami in 6. mesto v skoku v višino.
Žiga Kašpar - 5. mesto v teku na 1500 metrov.
Brina Mljač - 9. mesto v teku na 400 metrov z ovirami in 25. mesto v teku na 400m.
Lovrenc Valič - 18. mesto v teku na 400 metrov.
Tomaž Bokan - 18. mesto v teku na 200 metrov in 24. mesto v teku na 400m.