Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Mestno prvenstvo v orientacijskem teku 2011
Dijaki in dijakinje gimnazije Šentvid so se odlično odrezali na mestnem prvenstvu v orientacijskem teku, ki je bilo 14. aprila 2011 v Tivoliju. Tako dekleta, kot tudi fantje so s progo in kontrolnimi točkami opravili najhitreje in osvojili prvi mesti. Uspeh sta dopolnili še drugi ekipi dijakov in dijakinj, ki sta osvojili tretji mesti.

Zmagovalno ekipo pri dijakih so sestavljali:
Jan Dovč, Žiga Kašpar in Jure Gabrovšek  (rezultat 27.00 min)

V zmagovalni ekipi dijakinj so bile:
Ana Pertovčič, Ana Vrečar in Nina Jež  (rezultat 39.22 min)

Tretjeuvrščeno ekipo pri dijakih so sestavljali:
Nejc Smolej, Jure Gaber in Urban Cvek  (rezultat 29.04 min)

V tretjeuvrščeni ekipi dijakinj so bile:
Ula Dremel , Zala Avguštin in Tjaša Petrič  (rezultat 45.22 min)

Na tekmovanju je nastopilo 37 moških in 25 ženskih ekip. Naši dijaki in dijakinje so dosegli naslednje čase in uvrstitve:
Ekipa v postavi Luka Končina, Tomaž Bokan in Luka Peklaj je s časom 43.12 min osvojila 13. mesto.
Ekipa v postavi Jan Petrač, Domen Rajterič, Klemen Frece in Samo Avguštin je s časom 46.40 min osvojila 15. mesto.
Ekipa v postavi Katja Škoda, Eva Lisec in Tjaša Koderman je s časom 53.03 min osvojila 11. mesto.