Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Zelo uspešni nastopi na Teku trojk 2011
V soboto, 7. maja 2011 je bil v počastitev osvoboditve Ljubljane izveden 55. tek in pohod po poteh okoli okupirane Ljubljane. Tek trojk vsako leto privabi več tekačev tako, da je bilo tudi letošnje leto rekordno.

Na letošnjem teku trojk, so naši dijaki in dijakinje dosegli največji uspeh do sedaj, saj so kar tri ekipe stale na zmagovalnem odru.

Dijaki gimnazije Šentvid so letos dosegli že tretjo zaporedno zmago na teku trojk.
Zmagovalno ekipo so sestavljali:
 Žiga Kašpar, Jan Petrač in Luka Končina.
Dvojno zmago gimnazije Šentvid pri dijakih je priborila ekipa:
Jan Dovč, Jure Gaber in Jure Gabrovšek.

Letos so prvič na zmagovalnem odru stale tudi dijakinje naše gimnazije. Odlično drugo mesto so osvojile: Urša Jakelj, Ana Vrečar in Nina Jež.

Na teku trojk so tekli tudi: Zala Avguštin, Tjaša Petrič, Nina Gabrovšek, Tomaž Bokan, Urban Cvek in Jan Giacomelli.