Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Dosežki naših plesalcev na tekmovanju v hip hopu in v street dance showu
Maša Rakovec iz 1.C oddelka in Andraž Prokofjev iz 1.F oddelka sta tekmovala na Evropskem prvenstvu street dance showu in na Evropskem pokalu v hip hopu.
Tekmovanje je potekalo od srede, 14. decembra, do sobote, 17. decembra 2011 v Zagrebu.

Na Evropskem pokalu v hip hopu sta Maša in Andraž tekmovala v mladinskih kategorijah in sta dosegla naslednje rezultate:

- v mali formaciji (7 plesalcev) sta s skupino "s" Crew osvojila 1.mesto.
- v veliki formaciji (24 plesalcev) sta s skupino Good girls, bad guys osvojila 1.mesto.
-Andraž Prokofjev je tekmoval še v parih z Joštom Karlinom. Osvojila sta 1.mesto.

Sočasno je potekalo tudi tekmovanje za Evropsko prvenstvo v street dance showu. Maša in Andraž sta v mladiski kategoriji osvojila naslednje rezultate:

-v veliki formaciji (največ 24 plesalcev) sta s skupino Slikarji osvojila 6.mesto.
-Andraž Prokofjev je tekmoval še v parih z Joštom Karlinom in sta dosegla 3.mesto.