Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Sara Djurdjević je osvojila drugo mesto na državnem prvenstvu v tenisu za kategorijo U18
Na dvoranskem državnem prvenstvu v tenisu v Ljubljani, 25. januarja 2012, je naša dijakinja Sara Djurdjević iz 1. D oddelka je osvojila odlično drugo mesto.  Igrala je tudi v dvojicah, kjer je osvojila skupaj z Laro Vovk drugo mesto.

Na turnirju so igrali tudi: Nace Ogorevc, Sebastijan Novak in Tina Rupert.

Nace Ogorevc iz 1.C oddelka je v kategoriji posameznikov U16 osvojil 5-8. mesto (izpadel je v četrtfinalu). V dvojicah je Nace igral skupaj z Nikom Krapežem. Osvojila sta naslov državnih podprvakov.

Na turnirju U18 je igrala tudi lanska zmagovalka Tina Rupert iz 3.C oddelka, ki pa je žal zaradi poškodbe izpadla v četrtfinalu. Tina Rupert je postala državna prvakinja v dvojicah skupaj s Tino Mohorčič.

Sara Djudjevič s pokalom za drugo mesto na DP U18 in zmagovalka Eva Zagorac.