Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Mestno prvenstvo v dvoranski atletiki 2012
Na stadionu Žak v Ljubljani je, 2. februarja 2012 potekalo mestno prvenstvo v dvoranski atletiki. Dijaki in dijakinje so nastopali v teku na 60m, v skoku v daljino in skoku v višino. Na tekmovanju je nastopilo 36. dijakov in dijakin iz naše Gimnazije.

Že tretje leto zapored imamo mestnega prvaka v teku na 60 metrov. Leta 2010 je bil najhitreši dijak v mestu Mitja Lindič. Leta 2011 je bil za vse dijake neulovljiv Sebastijan Pirnat.
Za leto 2012 si naslov najhitrejšega dijaka lasti TJAŠ PAVLIN, ki je 60 mersko razdaljo pretekel v času 7.10 sekunde.

V teku na 60m sta v finalu nastopila še Mitja Lindič, ki je bil tretji (7.23), ter Luka Končina, ki je zasedel 5. mesto (7.26).

V skoku v daljino so odlično nastopili naši daljinaši. Tretje mesto je osvojil Nik Praznik s skokom dolgim 585 cm. Četrto mesto je osvojil Simon Erjavec, ki dosegel enako daljavo kot Nik, vendar je imel drugi skok krajši. Peto mesto osvojil Urban Frank Kukec z rezultatom 584 cm.

Pri dijakinjah se je najbolj izkazala Joni Tomičič Prezelj. Z rezultatom 7.99 sekunde je v finalu teka na 60 metrov osvojila četrto mesto.