Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Se strinjam

Drugič zapored drugo mesto na državnem prvenstvu v ekipnem badmintonu
V ponedeljek, 16. aprila 2012 je v Mariboru v univerzitetni športni dvorani Leona Štuklja potekalo šolsko državno prvenstvo v ekipnem badmintonu.  Tekmovanje je potekalo tako da so v vsakem dvoboju igrali pet iger. Igre so si sledile v naslednjem zaporedju: moški posamezno, ženske posamezno, ženske dvojice, moške dvojice in na koncu mešane dvojice.

Naša ekipa je v kvalifikacijah zmagala v vseh treh tekmah z izidom 5:0. V finalnem boju, ki je bil ponovitev lanskega, smo se za zmago borili z gimnazijo Novo Mesto. Po neodločenem rezultatu po prvih dveh igrah (2:2) je odločala peta igra mešanih dvojic. Tudi ta igra je bila neodločena do zadnje točke. Novomeška dvojica je v prvem nizu povedla z z rezultatom 21:19, v drugem nizu sta Ana Marija Šetina in Simon Skok vrnila z odločno igro in sta z rezultatom 21:13 izenačila na 1:1. V zadnjem nizu pa se je sreča obrnila in na koncu so za tri točke razlike slavili Novomeščani.