Ta spletna stran vsebuje t.i. piskotke. Vec o tem si lahko preberete na uporabniskih straneh.

Arhiv novic
Uspehi naših košarkarjev
Objavljeno: 11.02.2010
Objavil: Matej Grgurevič

Po osvojitvi prvaka ŠKL in obranitvi naslova državnih prvakov srednjih šol je letošnja šolska ekipa fantov v košarki doživela korenite spremembe. Odšlo je kar 9 igralcev, ki so pripomogli k največjemu uspehu doslej.

Kljub temu so fantje pod vodstvom Nejca Višnikarja že 5. zapored osvojili naslov mestnega prvaka in se uvrstili v nadaljnje tekmovanje. Na četrtfinalnem tekmovanju Novem mestu so se z zmagama nad Gimnazijo Novo Mesto in ŠC Novo mesto že uvrstili v nadaljnje tekmovanje med 8 najboljših šol v Sloveniji.

V ŠKL so fantje v predtekmovanju osvojili prvo mesto v svoji skupini, kjer so veliko priložnosti dobili tudi mlajši igralci. V osmini finala so fantje izločili nasprotnike iz Idrije in se že včeraj pomerili s ŠC Novo mesto. Po zmagi z 92 : 77 pa pred povratno tekmo, ki bo 2. marca že optimistično zrejo naprej v polfinale.